ТОВ "ТЕТРАВІОН К"


Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії «Тетравіон К», що пропонує хімічну сировину високої якості від провідних виробників для широкого діапазону промислових підприємств.

Компанія «Тетравіон К» забезпечують якісне та оперативне обслуговування клієнтів: починаючи з кваліфікованого консультування та підбору потрібного саме Вам матеріалу, і закінчуючи вирішенням транспортно-експедиційних завдань.

Сьогодні використання різного роду хімічної сировини розповсюджено настільки широко, що без цих матеріалів було б неможливо організувати роботу цілих галузей виробництва. У нас Ви можете придбати наповнювачі, диспергатори, піногасники, модифікатори властивостей, антипірени, реологічні та багатофункціональні добавки, пігменти, пігментні пасти, смоли, мікросфери та інші види хімічної сировини для пластмас, сухих будівельних сумішей, бетонів, фарб, лаків та адгезивів.

В штаті компаній працюють висококваліфіковані, відповідальні та комунікабельні працівники, завжди готові надати вичерпну інформацію стосовно кожного товару, який Вас зацікавить. Таким чином, Ви отримуєте не лише якісний товар, але й конструктивну консультацію.

У розпорядженні «Тетравіон К» знаходяться сучасні складські приміщення зі зручними під'їзними шляхами. На складах у постійному асортименті зберігається великий запас хімічної сировини. Це забезпечує оперативне виконання Ваших замовлень.

Спектр продукції «Тетравіон К» дозволяє нашим клієнтам задовольняти запити споживачів та відповідати темпу розвитку нового тисячоліття.

Якість наших послуг доведена вибором наших клієнтів!